Hakkımızda

Kurumsal
2015 yılında kurulan firmamız, dürüst, kaliteli ve ‘Müsteri Memnuniyetini ilke edinmesiyle bugün 7 çalışanıyla,  810. m2 lik kapalı alanda ‘Kanepe, Çekyat, Koltuk Takımı, Oturma grubu, Yatak, Baza, Başlık, genç odası vb ve modern mobilyaları ile MMS MOBİLYA, 2015 yılında ilk olarak geliştirdiği özel dizayn ve özel müşteri siparişi ürünleriyle, kaliteli ve uygun fiyat politikasıyla birlikte müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.
Ürün kapasitesini her yıl genisleten Trend ürünlerle  paralel olarak yenileyen MMS MOBİLYA, ürünlerini kaliteli ve modaya uygun seçmektedir.
Her geçen gün artan ürün çeşidiyle, sektörde her zaman yenilik peşinde koşan firmamız geleceğe umutla bakan genç dinamik bir işletmedir. 
Bu ilkeleri göz önünde bulundurarak bütün ürünlerimiz ergonomi, fonksiyonel ve estetik nitelikleri taşıma şartları ile alınır. Bu yüzden MMS MOBİLYA markası; sizlere kalite ve konforu garanti etmektedir.

Müşterisine değer veren ,ürün model ve kalitesini devamlı geliştirmeye çalışan ,fiyat ve kaliteyi doğru noktada buluşturmaya çalışan anlayışımız yurt içinde ve yurt dışında sahip olduğumuz geniş müşteri portföyünün göstergesidir.

Misyonumuz

Çalışanlarımız, ortaklarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle; takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak, kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edilebilir kalitede en az maliyetle en fazla satabilir ürunler bulunduran , yenilik ve gelişmelere açık, paylaşımlarımızın beklentilerini karşılayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan sektöründe bir marka olmak misyonumuzdur..

Vizyonumuz

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz yönetim ve stratejilerimiz ışığında, ürünlerimizle ileri ve saygın bir kuruluş olarak sektöründe; lider kuruluşlar arasında yer almak, kalitede referans olmak, son teknolojinin takipçisi olmak, modern çizgisiyle tasarım ve estetikte öncü olmak, müşteri tercihi olmak vizyonumuzdur.